Aktívna dovolenka
alebo oddych, je to na Vás.

Relax, šport a rôzne aktivity priamo v areáli

Aktívne po celý rok

Naši hostia môžu využiť v teplých mesiacoch tenisový kurt, ktorý si mnohí prispôsobujú aj na hranie volejbalu, na basketbalové ihrisko či futbalové ihrisko. Ďalej je možné využiť ihrisko pred centrálnou budovou, pingpongové stoly medzi bungalovmi a detské ihrisko. Hostia isto ocenia možnosť zapožičania si športových potrieb, ako sú tenisové rakety, pingpongové rakety či lopty. Veľkým lákadlom je aj okolitá príroda a prechádzky v nej. V letných a jesenných mesiacoch prináša možnosť zberu lesných plodov, krásne sfarbenú prírodu a v zimných a jarných mesiacov je to hlavne sneh a prebúdzanie sa prírody po ňom. V areáli hotela sa nachádza aj veľký altánok s ohniskom, ktoré možno využiť na opekanie, grilovanie, či varenie v kotlíku.

Zábava na snehu zaručená

Lyžovanie, bežky, sánky,
každý si vyberie

V zimných mesiacov je hlavným lákadlom 600 metrov dlhý lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním, strojovou úpravou zjazdovky a večerným osvetlením. Hostia oceňujú hlavne jeho polohu – vlek je vzdialený len pár metrov od hotela.

Okrem tohto je pre milovníkov bežiek k dispozícii niekoľko bežeckých tratí, či už v bezprostrednom okolí, alebo v blízkom Národnom biatlonovom centre Osrblie, kde sú trate európskeho významu, dostupné aj verejnosti. Hlavne pre detských návštevníkov je tu možnosť zapožičania sánok, ktoré môžu vyskúšať na kopci vedľa hotela.

Billiard, šípky, spoločenské hry či relax v saune

Po dni strávenom v prírode zrelaxujte v hoteli

Či rozmýšľate, ako sa večer zabaviť, alebo v prípade nepriazne počasia, o program aj vo priestoroch hotela máte postarané . K dispozícii máte biliardový stôl, šípky, pingpongové stoly a možnosť zapožičania spoločenských hier. Pre uvoľnenie tela po náročnom dni máme pre vás pripravenú fínsku saunu, ktorá je vítaná hlavne v zimných mesiacoch.
Kontakt